Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.12.2014, 21:05   #18
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dokładnie, to LTH, nie generalizowałbym.

Sprzedawca w komputerowym, gdzie kupowałem moje nagrywarki BD z uśmiechem do mnie "Panie, a kto to jeszcze montuje w ogóle w komputerach te BluRay?"
To Panu mówię, że to do zabawki nie służy...

W innym sklepie kupując płyty BD-R sprzedawca (bo zapytałem czy mają) odpowiedział, że tego już dawno nie produkują...
I weź tu się dziw, że rynek umiera

Na aukcjach trzeba uważać, bo czasami nie jest napisane, że LTH, a w domu się można zdziwić.
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post