Dyskusja: Ban i Trofea
Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.12.2014, 21:11   #14
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ostatnie zdanie bylo o tym ze masz kupic PS4 w przyszlym roku i pykam w U4 ;P
Co do przepisywania to tak po chlopsku (bo ja fachowcem nie jestem, to myslalem ze wystarczy wyciagnac foldery z trofeami NPWRXXX uzyc BruteforceSaveData_4.7.0 i przepisac na nowo stworzony profil w ps3. I wszystko poszlo sprawnie, wgralem przepisane trofea do nowego profila, pozniej ODBUDOWALEM BAZE DANYCH przez recovery menu i pyk wszystkie trofea pokazaly sie w XMB na nowym profilu w konsoli. Problem pojawil sie podczas synchronizacji. Wyskoczyl ERROR 80030C25 (CORRUPTED FOLDERS?). Zsnychronizowaly mi sie tylko dwie platynki z 52. WTF?! Zapytalem ujka Google i wyszlo ze nie da rady przepisac trofeow ktore juz raz byly zsynchronizowane z innego konta. I rzeczywiscie te dwie platki ktore mi sie zsynchronizowaly to te ktore chcialem dopiero zsynchronizowac ale odbilem sie od BANa. Wiec zaczalem szukac paczek z folderami platynek ktore kraza po necie i wynajdowalem w nich te ktore posiadalem po uprzednim spisaniu sobie ID trofeow tych gier. NO i znalazlem prawie wszystkie oprocz 11tu glownie nowych gier ktore gralem jako ostatnie.
Wiec musialem poszukac innego sposobu,dlatego napisalem tutaj z zapytaniem o Fake Save bo myslalem ze tym sposobem przywroce sobie platynki w tych grach. Ale jak napisales ze tym sposobem nidyrydy to zaczalem dalej szukac i znalazlem ze ludzie uzywaja PS3TrophyIsGoodV1.3.6 dzieki ktoremu mozna w moment sobie wbic platynke w kazdej grze (tego glownie uzywaja cziterzy). Wystarczy uruchomic pierwszy raz dana gre na nowym profilu, skopiowac jej folder trophy i wrzucic do PS3TrophyIsGooda i on juz nam wbije pucharki. No ale znalazl sie na jednym forum zagranicznym kolo ktory ma pierdyliard platyn na koncie (cziter ktory zobaczyl ze brakuje mi kilka folderow do pelni szczescia i znalazl je w swojej kolekcji folderow niezsynchronizowanych i podeslal mi z nimi paczke. Przepisalem je w BSD dzis,wrzucilem na konsolke,odbudowalem baze danych,zsynchronizowalem i De Volaj !
Tak to mniej wiecej bylo
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!

Ostatnio zmieniany przez frog : 23.12.2014 o godz. 21:13
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post