Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.12.2014, 21:57   #18
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DejaVu Podgląd Wiadomości
Ja jak to grzeczne dziecię słodycze , perfumy i chwytak do ryb
Tu ważna jest kolejność. Najpiertw ryby, potem perfumy, nie odwrotnie

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
A te mniej ciekawe? Mogą być ciekawsze
No cóż - co kto lubi Skarpety oczywiście, od kiedy skończyłem 18-tkę skarpety pod choinką stały się tak oczekiwanym punktem wigilii jak Kevin Herbata czekoladowa, bardzo obiecująco pachnąca, ale jeszcze nie wiem, jak smakująca. Dwie paczki cukierków oraz bardzo fajny kubek termiczny od Synology. I to chyba wszystko

Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
tez lubie likiery ziolowe
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post