Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.04.2002, 08:39   #11
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ale gafa / dawno do raidzika nie zaglądałem bo jak chodzi to po co zmieniać a zresztą teraz nie ma czasu bo gram w każdej wolnej chwili w h4< nekromancja i wampiry rulez > tak że w necie jestem tylko w godzinach pracy /
jak nie ma to po prostu przeskocz wszystkie dostepne tryby i Znajdż ten swój, lub odepnij naped uruchom kompa niech hpt zauwazy ze nic nie ma , wyłacz kompa, podepnij znów i kontrolerek sam rozpozna że coś jest i sam mu wybierze tryb a co do upgrade biosu to praktycznie zawsze warto
a co do abita to niestety ale pożegnałem się z tą firmą na poziomie kt7a / to byla moja ostatnia płyta z tej stajni / i dziarsko walczę na ak3x / 35gtr teraz/ więc ne wiem czym się różnią / ale ja zawsze ( no prawie bo czasem jestem zbyt leniwy) wgrywam nowe biosy do płyty/
a tak BTW to dlaczego nie wykonałeś przepinki hdd na hpt a atapi na standard eide? z tego co wiem / z autopsji / to windy spoko chodzą a i linux już spokojowo rozpoznaje hpt / fakt że bez sterów tylko jako tryb hpt366 ale na początek to i tak dobrze / i to całkowicie rozwiąże twóje problemy
aha, a z nt to na standardowym kontrolerze zaistaluj sys i stery do hpt i next przenieś dysk na hpt / tak robiłem ze starymi rh jak twierdziły że nie mam dysku qtóry był na hpt, bo te nowe to już tak jak napisałem wyżej
aha2, a nie lepiej zamiast nt4 zainstalowac 2k lub xp?
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post