Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.12.2014, 18:06   #103
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez BrunetOlkusz Podgląd Wiadomości
No faktycznie różnica w wynikach na obydwu screenach jest ogromna.
Tak, moja wersja firmware to PT11. Płyty testuje z prędkością 8x. SmartBurn mam włączone , Force Hyper Tuning i Online Hyper Tuning mam wyłączone (jak mam te opcje ustawić?) Jak się robi crossflash? Jest do tego jakiś program?
Force Hyper Tuning i Online Hyper Tuning( kontrola jakości zapisu w czasie
rzeczywistym i zmiana strategii zapisu w przypadku
słabej jakości zapisu w strategii zapisanej w firmware) przydaje się w przypadku słabszej jakości nośników i w przypadku gdy strategia zapisana w firmware się nie sprawdza.Ustawiania należy jednak metodą prób i błędów dobrać do konkretnych nośników.

Co do crossflash to jedyna metoda to unlocked flasher czyli wgrywamy poprawnie zrobiony bin firmware odblokowanym instalatorem firmware.
W przypadku iHBS112 musi to być pierwszy firmware dla rewizji 112-2 czyli PL01 ,w przypadku iHBS312 musi być pierwszy firmware PL12 do tego modelu.
Oczywiście wgranie wadliwie zrobiony zrzut firmware wysyła laser w kosmos .
Wcześniej na wszelki wypadek robimy kopie Eeprom w programie EEPROM_Utility i firmware od Teac w programie DosFlashV2.0.
Jedynie tym programem udaje się poprawnie zrobić zrzuty firmware z napędów konstrukcji PLD-DH-12B2LH B. Również PL01 i PL12 które służą do crossflash muszą być zrobione tym programem .
Tutaj masz instrukcje jak to wygląda dla Asus BW-12B1ST(OEM iHBS 112) czyli dokładnie wszystko robi się identycznie dla Teac BD-W512GSA
http://club.myce.com/f87/how-upgrade...12-2-a-331630/
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline