Dyskusja: Lenovo Yoga 2
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.12.2014, 18:14   #17
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak propos to złożyłem reklamację w mBanku na działanie aplikacji, przez dwa tygodnie drapali się po jajach, aż w końcu odpisali, że przepraszają, że się kajają, że faktycznie nie działa i mają nadzieję, że ten fakt nie wpłynie na naszą współpracę Więc mBank obsługuję z Nexusa 2013.

A Yogę 2 LTE kupiłem już drugą, dla syna. To kawał dobrego sprzętu jest

A teraz ostrzę sobie pazury na Samsunga Tab S 8"... Amoledowy wyświetlacz w nim jest po prostu cudny, takiego kontrastu nie widziałem na żadnym innym tablecie...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post