Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2003, 23:42   #89
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
wizja pedrosa z brakiem modingu tresci jest sluszna
i bardzo mi sie podoba - tylko jest jedno ale - gdyby
nie bat nad glowa to cracki latalyby tu na lewo i prawo
- bo jakos wiara nie potrafi zrozumiec ze to miejsce
jest nie od tego...
No i to uważam już za operację techniczną związaną z obowiązującym regulaminem. Tniesz post i informujesz użytkowanika. Zasady poniżej.

Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
moj ignor zawiera tylko jeden wpis
i nie sadze zeby sie znalazl drugi taki pacjent
ktory na miejsce tam zasluzy
Eee... to się po prostu przeliczyłem. Ale nie jestem autorytetem, z tego prostego powodu, że żadnych ignorów nie używam - a wszystko to po to, żeby wiedzieć co sądzą o mnie inni - nawet taka pokraka jak brzuszki
Jejku - ale zaraz zabrnę...

Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
pedros - znowu malo konkretow, bardzo malo konkretow
- napisz cos jasno - mam/nie mam predyspozycji
i dlaczego tak uwazasz, co ma sie zmienic - w punktach najlepiej
- no i naturalnei przyloz do tego reke
- bo tak jak yahol staniesz sobie z boku,
z piwkiem w reku i bedziesz zgredzil
- to zle! to niedobrze! tamto bylo lepiej!!!
i tak dalej - mozesz sie zdobyc na cos takiego?
Nie wiem czy masz predyspozycje - nie znam Cię osobiście - jest tu ktoś kto może na Twoje pytanie odpowiedzieć Ty dobrze wiesz kto.

Właściwie to nie bardzo rozumiem o jakich konkretach ciągle z BD ględzicie.
Stwierdzam konkret - nie masz predyspozycji bo... a Ty dalej będziesz uważał, że nie mam racji i pierdzielę głupoty, i będzemy tak w kółko...

Nie jestem moderatorem - nie muszę mieć pomysłów na moderowanie i na to sposobów. A jako użytkownik mogę się wypowiadać na forum zgodnie z obowiązującym regulaminem. No chyba, że tam gdzieś jest, że muszę odpowiadać konkretami
Zadaję konkretne pytania, albo pytania mniej konkretne oczekując, że ktoś odpowie, albo przynajmniej przemyśli swoje stanowisko, albo zastanowi się przynajmniej, dlaczego ktoś ma inne zdanie.
Zadawanie pytań to też forma udzielania odpowiedzi.
Ale co tam - chcesz konkretów? A co - skończyły Ci się pomysły i chcesz żeby Cię wyręczyć w myśleniu ? Ja jestem stary wróbel i nie dam się nabrać na plewy...

No dobra - to było na marginesie :chytry:
Teraz moderatorze:
1. Chcesz szacunku? Wykaż go sam - pisz jak człowiek (nie chodzi o ogonki), tam gdzie trzeba z dużej litery - zaczynaj z dużej. Tam gdzie trzeba wstawić znak zapytania - wstaw. Powiesz, że nie masz czasu, albo Ci się nie chce? - To albo rzuć moderowanie, albo nie obrażaj użytkowników takim podejściem - czyli rzuć moderowanie.
2. Chcesz żeby ludzie pilnowali sami tego co piszą i nie pisali bzdur?
No to zamiast cenzurować ich posty - co rodzi uzasadnione fobie i niechęć nie tylko do Ciebie - wykaż im, albo przynajmniej spróbuj, że się mylą.
I nie zapominaj, że nie jesteś alfą, a tym bardziej omegą. Czyli ocenzuruj się sam.
3. Nas użytkowników nie obchodzi jaki masz humor. Jesteś moderatorem - to panuj nad sobą. Tym bardziej, że od moderatora powinno się oczekiwac pomocy, a nie straszenia. Nie oburzaj się i nie obrażaj - nie po to jesteś na forum. A może właśnie przyjmij cos z humorem, albo odpowiedz z humorem. Da się - nawet jak oponent Cię zbluzga.
4. Nie strasz innych publicznie (tym jak wyglądasz w realu też ) bananami i innymi strasznymi rzeczami które możesz nam zrobić - przyjmij jasną zasadę ostrzegania (na priv, na priv ) o przekroczeniu regulaminu.
5. Przyjmij jasne zasady informacji o powodzie usunięcia posta, konta itp.
(Tu mój ukłon w stronę Majoneza - on zaczął to robić, ale faktycznie - jak na jedną osobę to chyba zbyt duże ociążenie)
5. Ktoś Ci powiedział coś prywatnie, zarzucił Ci coś prywatnie - nie upubliczniaj tego na forum. Pamiętaj, że jesteś moderatorem a nie papugą.
Zachowaj czyjąś prywatność, właśnie dlatego, że masz dostęp do opcji administracyjnych, podglądów, itp.
6. Na cholerę jest tylu moderatorów? Wystarczyłby jeden, żeby bananować i ciąć co mu w łapska wpadnie. Na cholerę admini rozstrzygają której małpie dać banana? Jest kilku moderatorów - to niech ustalą pomiędzy sobą zdanie na temat co, komu i jak wyciąć i niech potem mówią jednym głosem, a nie jeden przez drugiego.
Jak jeden moderator zamknął topic, to niech drugi już się do niego nie dokłada z odpowiedzią, bo mnie to np. wkurza że ja muszę zaczynać nowy topic, a moderatorzy się adorują w zamkniętym. Albo załatwiają swoje prywatne porachunki. Nożyce - jesteście?
Przy okazji postów kontrowersyjnych (np. linków, albo błędnych odpowiedzi) miałoby to tę zaletę, że czegoś tam nie wycięlibyście pochopnie.
I nie mówcie mi, że nie macie czasu, że każdy ma swoje zajęcia - jeśli tak to trzeba się było nie pisać na masakratora - jest Was kilku - podzielcie się czasem, albo robotą konkretnie - bo teraz jakoś porządku nie widzę - może jestem ślepy, ale nie widzę.
7. Forum jest dla użytkowników - Ty nie jesteś użytkownikiem tylko moderatorem (obsługą) - masz pomagać, a nie ograniczać.
8. Pomóż nowym wtedy kiedy tego potrzebują, a nie przyklejając jakieś badziewie na górze strony, które mało kto czyta.
Nie wysyłaj nowych na drzewo za każdym, głupim powiedzmy, pytaniem i nie strasz ich od razu kanapką z bananem.
9. Dlaczego ciągle moderatorzy uważają, że mają rację, nie mylą się i ich jest tylko racja najichniejsza?
Weźcie przykład z jednego spośród Was - którego nawiasem mówiąc bardzo szanuję właśnie za jego wypowiedzi. Chcecie wiedzieć z kogo? Coż - wszystko ma swoją cenę :chytry:

Jakby co - te punkty nie są tylko do Ciebie Sid

W tej chwili mam takie propozycje. Może są niewłaściwe - nie wiem - ale przemyśleć warto?

A nam użyszkodnikom życzę wesołego OffTopica, na którym można zadawać pytania, oraz udzielać odpowiedzi. Różnych, wesołych, smutnych, ******nych, bzdurnych i ważnych dla bezpieczeństwa... (ugryzłem się w jęzor).

I życzę nam tolerancji na postawy innych,
i mniej jadu w słowach pisanych.

Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
ps. do ciebie mam stosunek neutralny
A to nawet całkiem nieźle, bo ja też jestem hetero.
A czy Ty się nie zapodziałeś przypadkiem gdzieś na mojej liście kumpli? Ciekawe czy nadal tam jesteś? Nie znaczy to jednak
że nie będę Ci wytykał błędnych (moim zdaniem) działań
lub twierdzeń.

Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
ps2. odczep sie od bzdur
- chyba juz dostatecznie jasno wyjasnilem o co mi chodzilo
- stanowczo zbyt jasno zeby nie zrozumial tego normalny czlowiek
To o bzdurach nie było do Ciebie.
Twoje wyjaśnienia przeczytałem i zrozumiałem (chyba)
Wyjaśnienie mojego stosunku do postów zawierających
błędne informacje - powyżej.

PS. Ja nie jestem normalny. Jestem popieprzony jak elementarz :chytry:
PS2. Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto doczyta do końca to co napisałem? :chytry:
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline