Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2003, 01:16   #98
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)
hehehe Twoj Pedrosiku to lyknalem w chwilke - ciekawe kto moj przeczyta do konca
pozdrowienia
ja przeczytalem...

i powiem, ze nie podoba mi sie to co tu widze...
nie jestem jakims doswiadczonym uzytkownikiem, tym bardziej adminem (czyt. team memberem), ale kiedy moja przygoda z cdrinfo.pl sie zaczela jako admina wygladalo to o wiele lepiej...(siedze tu dluzej niz to wynika z profilu )

cracki, seriale, linki do warezow, ftp z nielegalnym softem nie maja prawa bytu na tym forum...

tak bedzie i z tym nawet nie ma co walczyc. chyba ze chcecie zeby caly serwis wyladowal gdzies na lycosie, a zapewniam ze w zyciu nie dostaniemy tam tyle miejsca ile potrzebujemy obecnie, nie mowiac o przyszlych planach rozbudowy

co do wulgarnych slow... sa czasem ekstremalne przypadki gdy ktos sie naprawde wk*...rzy ale co innego gdy tymi bluzgami obraza kogos. Tego nikt nie bedzie tu tolerowal, zreszta w takich przypadkach sami prosicie o bana dla takiego klienta...

co do pracy moderatorow....wiadomo, ze najlatwiej sie krytykuje, ale gdy jest propozycja zeby cos zmienic to zupelnie inna gadka (uklon w strone Pedrosa za jego posta).
TOMMYx troche przesadzil, nie skonsultowal tego z nikim (albo ja o tym nie wiem) i wyniklo z tego to co widac.

Chyba wszyscy chcemy zeby wrocil dawny klimat, ale jednoczesnie zeby forum bylo na wysokim poziomie a nie robic tu drugich komentarzy onetu....

Peace...

Prosze o zglaszanie wszelkich uwag, propozycji, zmian itd a na pewno zastanowimy sie nad tym co zrobic zeby bylo dobrze
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline