Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2003, 01:49   #99
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zbignieff podpis a Qrwesko Potworny ZbigNieff to cos to jest calkiem co innego i jak dla mnie "Qrwesko" nie jest slowem na miejscu ktore tylko moze zagnic systuacje ale widze ze ciebie wali wszystko nie zaleznie od tego czy mowi to moderator admin czy ktokolwiek inny - w razie czego zerknij na poczatek i zobacz co o wulgaryzmach powiedzialy inne osoby moze wtedy zrozumiesz - ja nie walcze z toba - zgrzewa mnie czy bedziesz na forum czy nie - jakby to powiedzial moj sasiad "to nie rzutuje" czy zostaniesz czy cie ktos wywali - chodzi o to ze w takiej dyskusji jak ta musiales swoje 5 groszy dowalic - i moze inne osoby nie widzialy tego ale ja zauwazylem i to mam tobie do zarzucenia

poza tym przyjmujac postawe wale to co powiedza inni
dla przypomnienia

Tak czy siak my (ludzie ) nie odzwyczaimy sie od przeklenstw i wulgaryzmow!!
Ja mam gdzies zarzadzenia Tommyx`a i Sid`a bede pisal to co uwazam
za stosowne a co oni z tym zrobia to ich sprawa!!
Bo chyba bana nie dostane za to ze napisze np. "****a" ??


wskazujesz na niedostosowanie sie nie tylko to regulaminu tego forum ale po prostu netykiety i co tu owijac w bawelne do zycia w spoleczenstwie - niestety jak pojdziesz do pracy czy nawet wczesniej na studia z taka postawa daleko nie zajdziesz
a za "****a" mozesz poleciec tutaj w szkole na studiach albo w pracy - sam zdecyduj na czym ci bardziej zalezy a moze na wszystkim - jezeli tak to najwyzszy czas wziac sie za siebie i za swoje slownictwo - pomijam fakt ze "****a" jako przecinek w zdaniach albo nawet jako wyrazanie swoich obecnych uczuc nie jest zbyt dobrze postrzegana np w oczach dziewczyn - a z nimi mozesz sie spotkach nawet na tym forum - wiec miej szacunek chociaz dla plci pieknej - bo inaczej mozesz dostac takiego banana az cie zabola 4 litery - i to nie jest grozba - tylko rada
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline