Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.12.2014, 18:00   #14
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,312
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez numalek Podgląd Wiadomości
Właśnie z cichą nadzieją czekałem aż @czary2mary się wypowie :p Testy się uruchamiają, coś tam się testuje, ale czy to wiarygodne?
TAK WIARYGODNIE JAK NAJBARDZIEJ TESTUJE OK!!Asus BW-12B1ST
Wielkiej różnic między poszczególnymi clonami modeli konstrukcji PLD-DH-12B2LH B nie ma .Trudno wyrokować czy soft je powoduje czy kapryśne\zużyte OPU od BluRay

Troszkę testów porównawczych
Test odczytu na Asus BW-12B1ST
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !

Odczyt tej samej płyty na innych modelach konstrukcji PLD-DH-12B2LH B

Odczyt Liteon iHBS 112
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
Odczyt Liteon iHBS 212
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
Odczyt Sony BWU-500S
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
Odczyt Plextor PX-B950SA
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
Odczyt Plextor PX-LB950SA
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !




Test Zapis Disc Quality Asus BW-12B1ST
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !

Test Disc Quality tej samej płyty na innych modelach konstrukcji PLD-DH-12B2LH B

Zapis Disc Quality Liteon IHBS 112
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
Zapis Disc Quality Liteon IHBS 212
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
Zapis Disc Quality Sony BWU-500S
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
Zapis Disc Quality Plextor PX-B950SA
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
Zapis Disc Quality Plextor PX-LB950SA
MILLENNIATA M-DISC BD 25GB Mój Tescik !
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post