Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2003, 06:58   #102
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
do Majoneza

Ja tez to przeczytalem wszystko, twoja wypowiedz i z duza satysfakcja post Pedrosa.
W stosunku do Ciebie musze zlozyc sprostowanie. Nie wywolywalem ( a przynajmniej nigdy nie bylo to moja intencja) nagonki na ciebie. Nasze spory dotyczyly, jak zapewne pamietasz, kwesti podawania linkow
i roznej interpretacji,co jest dozwolone, a co nie.

I to by bylo chyba tyle. Przypominasz sobie zapewne rowniez moja deklaracje - nie moje forum, nie moje mał...o przepraszam moderatorzy).
Na forum bywam rzadko, bo nie odpowiada mi jego moderowania ( łamię swoje zasady nieoceniania modow- ale chyba musze, zeby ci odpowiedziec). Sid nie ma predyspozycji do kierowania taka zbiorowoscia, zachowuje sie jak kapral. Byc moze zrobilem zle, ze nie wypowiadalem sie wtedy kiedy podryzal Montera, moze to nasza wina ( starych userow), ze w pore nie reagowalismy na te dyktatorkie zapedy.
Z niesmakiem przeczytalem deklaracje programowa moda Sida - za to WON, za to Won. Takie podejscie nie jest dla mnie akceptowalne, abstrahujac juz od samego slowka WON ( rusycyzm - od zbitki paszol won- co oznacza po prostu "wypierdalaj" - i co ty TOMMYx na to bedziesz wywalal post Sida).Tak to moze wykrzykiwac kapral, a nie inteligenty czlowiek prezentujacy swoje poglady.
Co to reszty modow zdania nie mam, bo zbyt rzadko bywam na forum, zeby sobie wyrobic. Mod Tommyx moze mial dobre intencje, ale zle zaczal i w oparciu o moja wiedze z zakresu kierownia organizacjami (a tym jest forum) juz sie wlasciwie skonczyl. Kolege moda z mitow greckich wlascie nie znam.
To tyle drogi Majonezie gwoli wyjasnienia. Mgla we Wroclawiu opada, pora sie wziac do jakies roboty, zeby ze spokojnym sumieniem zwizytowac jutrzejsza gielde i zobaczy co tam u piratow na topie jest.
Pozdrawiam przy okazji dluzszej wizyty na Forum kolegow ktorzy mnie jeszcze pamietaja
bgn jest offline