Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.04.2002, 11:07   #12
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cana, podobnie jak ty też w necie siedzę tyko w pracy, bo w domu muszę trochę pobyć z dzieckiem i zostaje mi tylko 2-3 godziny wieczorkiem na zabawę kompem.
Układ podpięcia urządzeń zostawię na razie tak jak było.
Jeśli chodzi o odpinanie i ponowne podpięcie, to chyba nic nie daje, bo htp jakoś pamięta ustawienia dla danego dysku.
Wyszło to przy okazji podmieniania dysków w kieszeni dopiętej do htp. Kolejno:
ST51080A wykryty jako MW-DMA2 zamieniłem na PIO4
potem nie mogłem wrócić do MW-DMA2 (jak już pisałem), dalej zmiana dysku na ST3660A - wykryty jako MW-DMA1 i znów zmiana dysku na poprzedni, ale wykryty teraz jako PIO4 bez możliwości zmiany na MW-DMA.
Co ty na to?
Jesli chodzi o NT, to to była tylko testowa próba instalacji systemu, kiedyś go używałem standardowo. A dlaczego nie 2K albo xp - proste: NT 4.0 uważany jest za system b. stabilny, a dlaczego: kernel (jądro systemu ) nie jest autorstwa firmy Microsoft i dlatego jest dobry w przeciwieństwie do następnych. Może nie ma tych wszystkich wodotrysków, no ale trudno. I tak teraz korzystam z W98SEPL i jakoś to się kula.
Jakie są Twoje wspomnienia z pary na płytach Abita (to moja pierwsza płyta tej firmy)?
Tak poza tym, to chyba nam się odbiegło od tematu (chwilami). Ale sądzę, że nie szkodzi.
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post