Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2003, 08:07   #103
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
bgn - slusznie zrobilem nie wdajac sie z toba w dalesz dyskusje - rozmowa z kims kto wiecej ma do powiedzenia na temat formy wypowiedzi a nie jej tresci (a co ci sie w tych RZECZACH ktorym mowie WON nie podoba?) jest trudna i z mojej perspektywy nic nie znaczaca

kolejna rzecz - zly jestes na siebie ze nie reagowales? a czy ty kiedykolwiek reagowales?!?! zawsze czekales az bedzie zle zeby to wszem i wobec oswiadczyc i zniknac - zadnych pomyslow (realnych - forum bez moddingu skonczy jak czat na WP czy komentarze na gazeta.pl)
podobnie zachowywala sie czesc ze 'starych userow' i co? masz teraz efekt - bo nie chcialo sie nic robic
po fakcie kazdy jest madry

slowo WON moze rownie dobrze pochodzic od francuskiego - 3 os lm czasownika 'isc' aller - ils vont...

kapral? coz... takie czasy i material - trzeba krzyczec bo inaczej nie dociera - cywilizacja wykrzyknikow i obrazkow (koniecznie mrugajacych!) tobie to powinno wisiec bo i tak wladzy nie tolerujesz

Pedros

terror majoneza bedzie zadziwiajaco zbiezny z moim - wyjatkowo zbiezny - wiec zastanow sie czy tego chcesz - skoro tak ci sie nie podoba co ja robie

wszyscy modowie sa pelnoletni (ja mam 22 - jesli tego jeszcze nie wiedziales)

nie wiem o kim mowisz - bo owszem znam pare osob z forum osobiscie, ale zadna nie wie o mnie wystarczajaco duzo zeby sie w tym temacie wypowiedziec

1) staram sie pisac z duzych i z malych tam gdzie trzeba - przynajmniej nicki i tytuly, ale duzej litery na poczatku wypowiedzi raczej nie postawie - chyba ze przejde metamorfoze i zaczne uzywac ogonkow

2) probowales keidys walczyc z wiatrakami? - tak wyglada kazda inna metoda pilnowania tego co teraz pisza ludzie - rozsadnymi argumentami przemowisz do rozumu 20% czytelnikow - a im i tak nie trzeba nic tlumaczyc, pozostale 80% cie oleje, bo frajer, bo *****, bo nudziarz - jesli nie chcesz zeby cie wlezli na glowe - przemow im do tego kawalka rozumu ktory maja, czyli trzeba troche pokrzyczec, costam wyciac, cos poprawic - bo nawet przy scislych kryteriach znajdzie sie zaraz ktos kto dla wlasnej ambicji i satysfakcji zrobi w tym dziure rozpieprzajac caly system - takich jednostek tez jest coraz wiecej

3) to chyba nie do mnie - od kiedy jestem modem pisze znacznie wiecej w obu dzialach - i to posty tematyczne a nie 'moderatorskie'

4) gdybysmy ostrzegali to potrzeba by bylo 20 moderatorow - bo to troche za duzo roboty - kazdy przeczytal regulamin i kazdy powinien sie do niego stosowac - w realu nie wygladam potwornie ani strasznie, jestem tylko duzy (ale nie zwalisty) bywam tylko 'nieprzyjemny w obejsciu' dla ludzi ktorzy chca mi zrobic krzywde

5) to tez nie do mnie - to moje teksty z prywatych wiadomosci ladowaly tu na forum

6) hmmm dluzszy temat - ale powiem ze gdybym sie pchal nie wiem jak na tego moda i ktos po drugiej stronie mnie nie chcial to bym nim nie zostal - a chcialo pare osob, ilosc modow nie powinna byc tematem samym w sobie - bo co w tym zlego?

7) owszem - czy rzeczy ktore wymienilem w swoim poscie kawalek nizej sa tobie do szczescia potrzebne? - bo jesli nie to cie nie ograniczam i uwazam ze brak tych rzeczy nikomu krzywdy nie zrobi - bo one sie NIGYDY nie powinny pojawic

8) mam wrazenie ze bywam w dziael cdr czesceij niz ktokowliek z was - a to ze nie czytaja? a to ich problem ze potem maja klopty ze znalezieniem czegokolwiek (ps. to badziewie troche mnie zmartwilo) - bo ja nie jestem od uszczesliwiania na sile! od dawna juz nie odsylam do searcha - po prostu ignoruje takie posty (nie wszystkie) - i co zadziwiajace - nie widze stada 'dobrych' userow ktore rzuca sie pomoc! czyli nie jestem sam... wiec to nie tylko ja...
nie strasze bananami - dalem dwa bany - oba za chamstwo przekraczajace wyobrazenie

9) jak juz powiedzialem nie uwazam sie za alfe i omege - ale jakas tam wiedze mam - calkiem spora w niektorych kawalkach i niektore rzeczy po prostu wiem a innych nie, dlatego uzurpuje sobie (ale mi sie dostanei za to slowo) prawo do wskazania EWIDENTNYCH, SZKODLIWYCH bzdur - na tematy o ktorych nie mam pojecie sie nie wypowiadam, tylko czytam i ucze

czyzbys mowil o modzie jednego tylko dzialu? - bo jesli tak - to sie zgadzam bardzo z twoja opinia


dziekuje ci Pedros za wysilek wlozony w te uwagi - co prawda staralem sie ze wszsytkich wybronic - ale wiem ze masz racje - bledo jest wiele, wiekszosci z nich nie widac z mojej perspektywy (chocby dlatego ze wszelkie krytyczne uwagi ograniczaly sie do mglistych aluzji kolegow bgn, yahol'a i brzuszkow - trudno wyciagnac z nich cos wiecej niz to ze 'nie podoba mi sie to') - postaram sie to zmienic, obiecuje przestac straszyc (bo i nie robilem tego) choc uwage na razace braki w kulturze nadal bede formulowal w jezyku troli

czasu mam malo - ale dla forum wstaje o te 20 min wczesniej zeby przed zajeciami zdazyc przejzec nocna dzialalnosc forumowiczow (czytam wszystkie posty - nie wiem jak reszta) - wiec czasem sie nie wykrece - choc czasem bywam zmeczony jak jasna cholera (tommyx jak to wywalisz to sie chyba pogniewamy)

to chyba tyle - mialem cos jeszcze - ale tyle sie to pisze ze czlowiek zapomina

a to kto przeczytal do konca?
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline