Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2003, 11:02   #107
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja jesli sie obrazam to za krytyke w postaci (jak to celnie ujal Plemnik) gowna owinietego w sreberko...

Pedros napisal mi mnostwo nieprzyjemnych rzeczy w swoim poscie... czy moja sympatia (neutralnosc - bo ejstem hetero) spadla? nie! bo napisal czarno na niebieskim co, jak i gdzie - a jak ktos mowi ze jest mu tu zle i bylo kiedys lepiej - to jaki ja mam z tego pozytek? zaden - i zadnego konkretnego dzialania nie bedzie, a post Pedrosa otworzyl mi oczy na kilka spraw

jak ja ci powiem ze to jak piszesz w kwestiach 'niemerytorycznych' mi sie nie podoba, dorzuce jakies porownanie do literatury i na koniec pochwale kogos innego to bedziesz wiedzial o co chodzi? nie sadze

dlatego - objezdzac, krytykowac bardzo prosze - ale kurcze jasno!

jeszcze jedno - bgn - pamietasz co pisalem monterowi? ze 'fade' przy ladowaniu forum znacznie spowalnia dzialanie, ze wywalanie kont userow za cracki ejst bledem, ze klodkowane dyskusji w polowie to tez blad (nie robie tego - bo sam tego nie chcialem i nie chce), ze ograniczenie edycji postow i dlugosci PM jest glupota - nigdy nie pisalem nic zlego o monterze! krytykowalem czyny - i to i tak nieliczne - jak sie okazalo w czesci slusznie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline