Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.01.2015, 19:05   #23
layor
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.10.2014
Posty: 53
layor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Rzeczywiście dobrym rozwiązaniem jest na przykład Vegas. Ale ,żeby to dokładnie i bezstratnie zrobić przy zmianie wielu parametrów to trzeba mieć bardzo dużo wolnego czasu.
Jestem jednak zwolennikiem ustawień programistów softu. Oni wiele nocy spędzili na optymalizacji algorytmów i presetów. Im za to płacili , a konkurencja deptała po piętach.Uważam,że nie należy wyważać otwartych drzwi.Chyba ,że kolega chce pisać na ten temat doktorat.Proponuje ściągnąć programy do testowania i sprawdzić je w danym przypadku. A co do wyboru ich to najlepszym pomagierem jest oczywiście wyszukiwarka. Ja na początku też wiele czasu spędziłem na szukaniu własnego presetu i indywidualnego podejścia. To nie ma sensu przy jednostkowym materiale. Teraz całkowicie przestawiłem się na H.265 i cała moja wiedza wzięła w łeb./No może nie cała/ Za jakiś czas też będę miał ten problem co kolega bo czeka mnie Ripowanie DVD do HD1080p mp4 .Teraz jestem na etapie Blu-ray do HD1080p mp4. Używam DVDFab na zmianę z VidCoderem i jestem zadowolony. Pozdrawiam
layor jest offline   Odpowiedz cytując ten post