Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.01.2015, 23:11   #55
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,274
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Tzn radia też nie słuchasz.
A to gówno wyemitowali 25k razy w ciągu miesiąca...i dalej leci nieco zmienione.
Reklama z Lisowską...
Ano nie słucham. Tzn. słuchałem naprawdę dużo jeszcze jakiś czas temu, ale skończyła się moja cierpliwość. Po pierwsze w kółko te same piosenki, po drugie programy ambicją wręcz porażające.

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Nie byłbym tego do końca pewnym, no ale ja tam się nie znam. Na mnie to nie działa.
Na pewno ludzie pójdą sprawdzić.

Trochę też trudno mi uwierzyć, że koszty tej kampanii wyniosły tylko 30 mln. Pewnie wielu ludzi też ma tego świadomość i się zastanowią, jak pogodzić niskie ceny z takimi kosztami. Pójdą, zobaczą i na pewno porównają z cenami w innych sklepach. Może nawet więcej ich, niż zwykle, użyje szukajek internetowych. I to w tym wszystkim jest największym pozytywem.

PS Sam poszedłem popatrzeć. Po pół godzinie łażenia pomyślałem, że może jednak coś kupię żeby ten czas nie był stracony. Z braku laku wypadło na baterie paluszki. Cóż, w ich ciągle włączanych niskich cenach kosztowały 12 zeta za 4szt (energisery) - zabiłem ich śmiechem i poszedłem do sklepu na przeciwko i kupiłem duracele belgijskie za 6,40 pln/4szt. Może oni cały czas włączają te ceny, ale nadal nie są włączone?
Jak widzisz sam przyznałeś, że reklama jednak przekonała Cię do pójścia do sklepu. Czyli zadziałała. Ale i za reklamą musi pójść coś jeszcze; jakby ceny były porównywalne, to z powodu reklamy kupiłbyś w ME. Ponieważ takie nie były to i marketing nie przeszkodził zdrowemu rozsądkowi
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post