Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.01.2015, 16:26   #111
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,316
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez melag Podgląd Wiadomości
Kto Cię ocenił, coś przegapiłem?

Odnośnie ankiety, myślę, że trzeba ją od nowa zredagować. Dodatkowo, dodałbym polecane modele z rynku wtórnego.
Cieszę się bardzo że to właśnie TY @ Meląg zgłosileś się na ochotnika..do dalszego sondowania...

@Sorry ale nie mogę sobie pozwolić aby mod przypie...dalał się o sprawdzanie postów w google czy pisze je robot czy user w działach technicznym
Myslałem do tej pory że jestem na forum technicznym a nie w przedszkolu.

Jak również nie podobają mi się ostatnie zagrywki typu ban za literówki (@misiozol) bany za poglądy inne jak moda (@ andy),
mój ban bo jakiś mod ma widzi misie ocenić post jako politykę gdzie powinien w takim razie połowę forum zbanować w tym temacie.
Jak również napieprzeniem ostrzeżeniami za byle co byle komu ile wlezie... .
To jest mój protest przeciwko terroryzmowi na forum.....

A co do sondy z używkami typu "stare a jare" to świetny pomysł ,ale rozdzieliłbym to i utworzył drugą nową oddzielną sondę
Również zaznaczyłbym że oceniamy specyfikację \wady\ zalety \budowę a nie stan techniczny dostepnego sprzętu żeby potem nie pisano
że kupiłem trupa itp itd ...

@Meląg do boju ,Tobie zawsze z przyjemnością jak trzeba doradzę \pomogę .
czary2mary jest offline