Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.04.2002, 11:53   #14
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
abity rulez / a najlepsza IMHO to be6 II z hpt370 czyli BX133 przed operacją plastyczną polegająca na wymianie slot 1 na socket/ a co do niesławnej kt7a to moja to była stabilna i kręcajna aż do bólu /choć u pierwszego właściciela zachwywała się jak rozkapryszone dziecko ( widocznie nie lubiła pacjenta i/ albo nie umiał jej ustawić)
a jeśli chodzi o hpt to dziś sprawdze w domu jak to wygląda ( tylko raz tam lookałem jak qpiłem płytę i istalowałem sys oraz ustawiałem biosik/ a jak juz sprawdze to zdam relację
a co do stabilności nt4 to ja aqrat to mam mieszanne uczucia bo nt potrafi boleśnie ugryźć / mam w pracy/
a xp którego mam w domu jest bardziej przewidywalny i jeszcze nie widziałem na domowym xp takich błędów jakie czasem mi wyskakują pod nt i to na tych samych programach / fakt że procki, grafiki i płyty inne ale jak oże do tego w pracy nikt poza mną nie ma dostepu < nawet informatycy> to i ten w domu i w pracy są podobnie zoptymalizowane i ustawione ( domowy dodatkowo do bezpiecznych dla wypalarki granic podkręcony/
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post