Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2003, 16:46   #113
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
Quis custodiet ipsos custodes?

(łac.) Kto będzie pilnował pilnujących?

@Sida:
Uwaga obrażam Moderatora!!!
Jestes dla mnie zalosnym, nieprzemakalnym dupkiem!
I bez cienia zalu dodaje cie do listy ignorowanych!
Tak wiec nie wysilaj sie na jakies odpowiedzi.
Jakakolwiek dyskusja z toba jest pozbawiona sensu, przynajmniej dla mnie.
Amen.
A teraz droga Inkwizycjo: POD SAD, POD SAD!!!
Zbanowac go!
Yahol bylo wiele razy powiedziane wycieczki osobiste na priv..Bylo Bylo.

Wiec po co prowokujesz takie sytuacje? W tym momencie obrazajac innego uzytkownika forum (nie wazne czy jest to moderator czy admin czy zwykly uzytkownik) nie roznisz sie ani troche od takich Travisow, ktorzy obrazaja czytelnikow kacapami, ********mi ch*mi itd.

Zamykam topic bo w ten sposob mozna "dyskutowac" do konca swiata (chcialem napisac pierd*c do usranej smierci).

Jezeli ktos ma jakies konkretne propozycje to prosze na PM, lub email. Tylko, ze z tego co widze to wiekszosci sie po prostu nudzi...Znudzilo sie forum i szukaja jakiejs rozrywki. Niewielu uzytkownikow zaglada np do dzialu CDR nie mowiac juz o VCD/DVD. A wlasnie tam jest najwiecej pytan nowych uzytkownikow.

A bez nowych to forum umrze smiercia naturalna. Wiec zamiast siedziec tylko na Off topic prosze tez o udzielanie sie w innych dzialach. A jezeli komus sie nie chce no to sorry...wtedy mi sie tez nie chce sluchac takiej krytyki do nikad nie prowadzacej.

Peace
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline