Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2015, 22:41   #20
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
No właśnie nie jestem do końca pewien, czy wiedzieli o ryzyku. Ja na ten przykład dopóki nie pojawił się problem z kredytami we frankach nie widziałem o nich nic ponadto, że istnieją i że są popularne.
Hihi, pomyśl tylko chwilę: zakładasz się z bankiem, że jakaś obca waluta będzie miała w miarę stabilny kurs w ciągu powiedzmy 30 lat. Wchodzisz w to?

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Z tego co zauważyłem, to rządzący obiecują ratować frankowców, a PiS, to se może gadać dla przedwyborczego picu, władzy nie ma,ale jak zwykle wina Jarosława. I Antka!
Sorry Jarek! I Antek!

http://wpolityce.pl/gospodarka/23000...canie-kredytow

Ciekawe kto się złoży na te dwadzieścia parę procent...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Nie chce mi się teraz aż tak w temat zabłębiać, ale czy Węgry czegoś podobnego teraz nie zrobiły?
Ano zrobiły...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post