Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.04.2002, 14:28   #15
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Co do xp, to mam mało doświadczenia. Poprzednio miałem 64MB RAM teraz 128, ale to chyba i tak za mało do komfortowej (w miarę) pracy na tym systemie. XP ma mój szwagier, ale on w komputerach mało biegły a dużo wgrywa "dziwnych" programów, może stąd jego kłopoty. A poza tym trochę sugerowałem się opiniami innych użytkowników. Co do NT, to rzeczywiście przypomniało mi się, ze pary razy ntek mnie "zadziwił", do tego kilka potrzebnych programów nie chciało mi chodzić, no i stąd powrót na linię win 9x. A jeśli chodzi o możliwościkontrolowania systemu i jego przewidywalności, to u mnie i tak nr 1 to Linux (choć żaden ze mnie guru).
A propos: co to znaczy "rulez"? Czasem nie nadążam za tymi informatycznymi terminami.
PS. O takim BE6+RAID, to kiedyś myślałem, bowiem BX, to nadal niezły chipset, ale wtedy nie miałem kasy na nową płytę, więc zostało Soyo. Teraz zobaczymy jakie wrażenie będzie sprawiał abit z i815EP. Trochę panowie z Intela mieli kłopotu z nimi i ich poprzednikami, ale wygląda na to, że jednak coś niecoś już wiedzą jak to robić.
PS2. Pierwotnie myślałem o kupnie płyty pody AMD i Durona, ale mam kolegę, który prowadzi sklep komputerowy i ostatnio są kłopoty z procesorami AMD od strony gwarancyjnej a i wykonani czasem nie najlepsze - widziałem na własne oczy kilka nowych procesorów, jak również te, które wracały od klientów - wyglądały jakby w nich palono węglem - przegrzane, ze hej - nawet overclocking tego raczej by nie dokonał - no chyba że właścicielami byli "wysokiej klasy specjalisci".
To tyle, czas do domku - w samochodzik 40km i ciepły obiadzik. Smacznego.
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post