Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.01.2015, 09:12   #1
Bartek^
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 04.01.2004
Posty: 91
Bartek^ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
3.55 i... co dalej?

Witam,

Posiadam PS3 (CECH2104B) z OFW 4.55. Planuję wykonać downgrade do 3.55 i mam w związku z tym pytania:
1. Czy przy downgrade zostanie skasowana zawartość HDD?
2. Czy będę mógł grać offline na moim starym koncie PSN?
3. Odwieczny problem - online. Czy samo łączenie się z PSN może skończyć się banem (podobno patche i sam dostęp do sieci pozostaje niezależny od PSN)? Multi zazwyczaj mało mnie interesuje, więc brak rywalizacji z innymi to mała strata,
4. Czy istnieje możliwość swobodnego powrócenia do CFW 3.55 z poziomu aplikacji gdy np jakieś CFW okaże się kłopotliwe lub niekompatybline?
5. Czy każdy CFW mogę instalować na inne CFW czy jest to jakoś uwarunkowane (Np. 3.55 -> 4.55 -> 4.66)?
6. Które CFW na chwilę obecną ma największe możliwości (najlepsza kompatybilność z programami homebrew, ISO PS1, paczki z PSN, PS2 Classic itp)?
7. Czy mogę mieć zainstalowane jednocześnie dwa backup managery (multiMAN i Gaia)?
8. Czy kopie zapasowe gier na PS3 działają bez problemów czy trzeba sie posiłkować podmianą plików?
9. Co z DLC? Czy mogę "łatać" obraz gry PS3 pobranym DLC z sieci? Mam kilka gier z DLC i fajnie byłoby mieć to wszystko na dysku po downgrade,
10. Czego NIE robić aby zbrickować konsolę? ;-)
11. Pamiętam, że dawniej (3 - 2 lata temu) narzekano na prędkość i stabilność transferu FTP PS3-PC. Czy uległo to poprawie?

Jeżeli pytania są banalne - przepraszam. Od tygodnia ślędzę fora, czytam, oglądam i staram się wszystko sobie uporządkować, ale w kilku miejscach albo trafiam na sprzeczne ze są informacje, albo skróty myślowe przez co nie rozumiem do końca "how to".
Bartek^ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online