Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.02.2015, 10:10   #9
dune2
Ban na politykę
 
Data rejestracji: 07.03.2012
Lokalizacja: Sopot
Posty: 573
dune2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Aleś się zacietrzewił.

Ja co prawda nie używam, ani jednego ani drugiego, ale gdybym miał to wolałbym aby nagrywane było na wbudowany HDD. A to z prostej przyczyny: mogę te dane potem przenieść na prom kosmiczny i tam obrobić, wedle widzimisię, nie będąc skazywanym na ubogość kodeków/kontenerów zaimplementowanych przez producenta. I mogę też nagrywać te dane na np. BD, niż DVD które są coraz gorsze i na barwniku organicznym.
Jam sie nie zacietrzewil ale Tys napisal watpliwe porady dlatego musialem je zripostowac.
Cieszy mnie to ze wolalbys aby nagrywanie bylo na wbudowany HDD a Twoj sasiad zapewne wolalbym aby jednoczesnie masowala go jakas modelka ale to mnie naprawde niezbyt obchodzi.
Zalozylem temat by podyskutowac o problemie jakim jest z cala pewnoscia znikniecie z rynku nagrywarek dvd i liczylem na wypowiedzi tych co takowe posiadaja lub znaja inny prosty sposob ich zastapienia.
Ty zes zaczal dyskusje o czyms zupelnie innym co wymaga sporej wiedzy zarowno w przypadku nagrywania jak i obrobki i probujesz mi wmowic ze to lepsze.No moze dla Ciebie lepsze ale nie dla mnie.Ja wole w latwy sposob nagrac sobie cokolwiek chce z setek kanalow ktore mam w upc i nce bez skomplikowanych operacji bo nie zawsze wszystko musi miec super jakosc.Jak chce czegos w pieknej jakosci to kupuje na plycie bdr a tutaj mialem niezla jakosc przy jednoczesnej latwosci uzytkowania.Nagrywarki stacjonarne dvd to byly takie nowoczesne cyfrowe magnetowidy i spelnialy swietnie swoja role.
Oczywiscie zapewne masz racje ze plyty bdr sa trwalsze niz te kiepskie organiczne dvd ale nagrywarki bdr za 8 tys nie kupie.Dlatego zanim stanieja one do poziomu stacjonarnych dvd czyli 1500 przydaloby sie cos miec.Fajnie ze lubisz obrabiac na kompie ale ja nie.Jedni chcac zagrac w fajna gre tworza jaj sami a inni ida do sklepu i ja naleze do tych drugich.Skoro chcesz marnowac tyle czasu by obrabiac na kompie i wypalac na pewniejszym nosniku jakim jest bdr to mam jeszcze lepsza propozycje.
Zamiast promu kosmicznego kup tlocznie plyt i jak bedziesz tloczyl bdr to ich trwalosc bedzie jeszcze lepsza niz przez wypalanie.

Ostatnio zmieniany przez dune2 : 09.02.2015 o godz. 10:14
dune2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post