Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.02.2015, 16:21   #17
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dune2 Podgląd Wiadomości
Nagrywarki bd ledwo co sie pojawiaja wiec daj im szanse a nie ze od razu beda znikac.
W tych urzadzeniach jedyna nadzieja bo zgrac cos z dekodera upc czy n-ki przez kompa to jakas czarna magia.
Tylko co ty chcesz tak zgrywać z tego dekodera skoro tam nic nowego nie ma, tylko "premiery" sprzed paru lat? Zobacz w jaką stronę to idzie: jeśli chcesz obejrzeć coś, co leci równolegle z oglądanym, masz PVR - nowe umożliwiają nagrywanie bodajże do czterech równolegle. Wycinanie reklam z nagrania? Przewijam oglądając, żaden problem... Chcę obejrzeć coś bez reklam? Nie muszę wszystkich ciekawych pozycji archiwizować, bo znajdę je w HD na pierwszym lepszym VODzie jak będę miał ochotę obejrzeć - w tym kierunku idzie rynek, bo na tym będzie jakiś pieniądz i wygoda dla konsumenta. Na VODach znajdziesz już teraz sporo: i filmy, i seriale, i programy informacyjne. A jeśli już znajdzie się jakaś perełka, nie wiem, występy syna w telewizji, które chciałbym zachować, żeby chwalić się znajomym - nagrywam na dysk podłączony do TV. W HD. Mogę to sobie obrobić na kompie jak będę chciał. Ale na DVD nie będę raczej wypalał. Bo to jednak słaby nośnik jest. Wiesz, sporo płyt z początków mojej kolekcji wylądowało już w śmieciach, nie dały się po latach odczytać mimo palenia na dobrych nośnikach...

Znikają z rynku, cóż... Ale nie jest to żadna zmowa... Po prostu firmom nie opłaca się utrzymywać linii produkcyjnych dla jednego Kowalskiego, któremu produkt się podoba... Business is business...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post