Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.02.2015, 13:27   #6
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Wicked Podgląd Wiadomości
Cześć,
zakupiłem nagrywarkę Pioneer s09xlt. Wypalilem kilka płytek i postanowiłem popatrzec za pomocą dvdinfopro na jakość zapisu. Niestety kiedy próbuje uruchomić PI / PO scan nagrywarka costam sobie zaczyna robic a sam program się wiesza (kilkanaście minut stoi bezczynnie na 0%). Po zamknięciu programu trzeba ponownie uruchomic kompa aby nagrywarka doszła do siebie (hard reset on/off switchem). Pytanie: coś robie nie tak, czy jest to jakis znany problem ?

Pzdr.
W
DVDInfopro nie obsługuje Pioneer BDR-209\S09
Tylko OptiDriveControl i tylko DVD+-R 4,7GB

Cytat:
Napisany przez mike83 Podgląd Wiadomości
Witam, kupiłem dziś S09XLT i nie mam żadnej płyty z Software'm w pudełku. Czy tak ma być? Jeśli tak to czego używasz do wypalania? Pozdrawiam
Oprogramowanie dokładane na dziś tylko w wersji Pioneer BDR-209EBK
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post