Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2015, 07:52   #42
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Krytykuje pan osoby, które wzięły kredyty we frankach szwajcarskich -, a teraz - jak pisze pan na swoim blogu - wyciągają ręce po pieniądze do banków lub państwa, czyli tak naprawdę do wszystkich Polaków. Nic a nic nie jest ich panu żal?
- Żal mi kredytobiorców, na których los zesłał życiowe tragedie: chorobę czy wypadek. Im trzeba pomóc w szczególności. Inne osoby? Nie jest mi ich żal. Byli nieprzytomni, jak podpisywali - a wszyscy podpisywali - klauzule dotyczące ryzyka walutowego? Mieli świadomość konsekwencji, albo im się wydawało, że mają. Bardzo długo płacili niższe raty, a teraz chcieliby, aby frank znowu kosztował 2 zł. Marzy im się przewalutowanie po takiej właśnie cenie. Tylko w grze komputerowej jest możliwe, że na przykład ktoś ginie na trzecim poziomie i wraca do pierwszego zyskując nowe życie. Jednak to jest gra, w realu nie ma już powrotu do franka szwajcarskiego za 2 zł.

Taksówkarz, który mnie ostatnio wiózł wspominał, jak jeszcze niedawno koledzy się z niego wręcz śmiali, że spłaca drogi kredyt w złotówkach, a oni we frankach mają dużo mniejsze raty. Śmiali się oczywiście do czasu, chyba nie myśleli, że już zawsze będzie im tak wesoło.
http://m.strefabiznesu.pomorska.pl/a...asze-pieniadze
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post