Cytat:
Napisany przez blackened2687
Dziękuje, że rozmieściłeś tablice LiteOn i NEC/Optiarc! Mam nadzieję, że ta praca będzie komukolwiek przydatna.
|
@ blackened2687
Oczywiście zrobiłem to z czystą przyjemnością

\wiem ile czasu i ile pracy na nie poświęciłeś .
Również mam nadzieję że będą długo...długo przydatne.....

Miło również gościć Ciebie u nas od czasu do czasu............


Zaktualizowane do najnowszej wersji Twoje tablice ...+