Dyskusja: [FAQ] Encyklopedia LiteOn
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.03.2015, 18:13   #9
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez blackened2687 Podgląd Wiadomości
Dziękuje, że rozmieściłeś tablice LiteOn i NEC/Optiarc! Mam nadzieję, że ta praca będzie komukolwiek przydatna.
@ blackened2687
Oczywiście zrobiłem to z czystą przyjemnością \wiem ile czasu i ile pracy na nie poświęciłeś .
Również mam nadzieję że będą długo...długo przydatne.....
Miło również gościć Ciebie u nas od czasu do czasu............
Zaktualizowane do najnowszej wersji Twoje tablice ...+

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 07.03.2015 o godz. 18:39
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post