Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.03.2015, 22:38   #65
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,856
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To w ogóle jest zagadkowa sytuacja. U mnie na IE11 (styl hires) jedne posty daje się edytować, inne nie. Mało tego - miałem już sytuację, że jakiś post wymagał edycji i zrobiłem to bez problemu...jednak stwierdziłem, że jeszcze coś w nim poprawię i przy próbie ponownej edycji puste okienko
Posty nie dające się edytować pod IE mogłem poprawić spod chroma, choć nie wiem czy zawsze i wszystkie. Jednak próba edycji tych samych problematycznych postów na drugim komputerze (XP + IE8) też się nie udaje - więc nie jest to problem jednego komputera i jednej przeglądarki. Tak to wygląda z mojego punktu siedzenia.

Jest jeszcze dawny problemik opisany gdzieś wcześniej przez jou, ale tamto to pikuś.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post