Dyskusja: [FAQ] Stare, ale jare!
Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.03.2015, 03:08   #52
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,277
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez jujo Podgląd Wiadomości
Witam ponownie. Zakupiłem jednak ten oto model: LG GH24NSB0 SATA [jutro ma dotrzeć] . Mam pytanie odnośnie jednego z początkowych postów w tym temacie, którego napisał czary2mary a w nim to, że nagrywarka ta ma możliwość sprawdzania jakości nagranego nośnika. Czy jeśli ona sama nagra daną płytę to ten 'test' będzie miarodajny?

Mam LG GH24NS95 czyli model identyczny technicznie z większym buforem .
Jakość testu discquality jest niezła ale dosyć wolno to napęd robi ,brak stałej prędkości ,brak jittera.
Bez problemowo testowanie działa tylko w OptiDriveControl przynajmniej u mnie tak jest.

+
niezły model
Sony Optiarc AD-5240S
http://allegro.pl/nagrywarka-dvd-rw-...169211190.html
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post