Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2015, 11:04   #1
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Artykuły/newsy z głównej jako tematy na forum

Kiedyś o tym pisałem jednak w związku z tym, że nie mogłem znaleźć gdzie to zakładam nowy temat.

Na wielu forach (szczególnie o tematyce mobilnej) widzę trend gdzie artykuł czy news z głównej ma automagicznie tworzony temat na forum.

U nas komentarze pod artykułami czy newsami są*odseparowane od tych na forum. Skoro strona główna i forum to jedna firma do można by było to połączyć.
Takie połączenie wpłynie na większą czytalność newsów oraz artykułów co przełoży się na większą dyskusję na forum.

Teraz jak to ja bym widział.
Osoba tworząca treść na głównej w momencie kiedy zapisuje artykuł czy news dodaje konkretną kategorię gdzie temat zostanie utworzony.
Osoba próbująca dodać komentarz z głównej zostaje przekierowana na forum i tam dodaje swój komentarz. Na forum w temacie widać tylko zajawkę tzw. nagłówek newsa/artykułu oraz link - napędzenie kliknięć

Na stronie głównej obok artykułu widać np. ilość wyświetleń, komentarzy - zachęci osoby do udzielania się oraz ewentualnych reklamodawców.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online