Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.03.2003, 20:39   #22
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
hmm - bezinteresownie to raz - i taka publiczna propozycja rewanzu wzbudzila we mnie mieszane uczucia...

dwa - cos skrajne podejscie masz do pana MW - jego przeszlosc jest jego sprawa i do obecnej dzialalnosci ma sie niebardzo (poczytaj sobie jaka zabawna przeszlosc mial Adenauer czy inni prominentni politycy czy dzialacze spoleczni) - spora czesc ludzi cpala, przepijala, spala z kim popadnie - taki to byl dziwny czas ze tak sie po prostu robilo - ja moge go podziwiac za to ze z tego wyszedl, a nie dolowac ze 'Kiedys to robil' - kazdy keidys robil w pieluche - czy to ma znaczyc ze ja mam mu reki nie podac? - wiem ze to naciagane rozumowanie - ale troche mnie martwi taki radykalizm

gusty polakow i tak dalej - zaraz pewnie sie osmiesze - ale patrzac na festiwal niemiecki na ktorym wystepowali musze przyznac ze Ich3 nie bylo najgorsze - a atmosfera Gigantycznego Kiczu (i amatorszczyzny - konferansjerke sam zrobilbym lepiej - biorac nawet pod uwage ze mniej piekny jestem od tego gogusia ktory sie tam produkowal) - stad tez obawy o jakies szczegolne upadniecie morale i kultury Polskiej sa bez sensu - bo wszedzie upada ona rownie szybko i raczej takimi tekstami jak twoje (i moje tez - jestem przerazony tym co sie dzieje) tego nie powstrzymaja [a wielka szkoda!!!!]

plotki o celowym promowaniu tego czy tamtego przez SLD sa raczej bez sensu... to jest tak abstrakcyjne ze musialbym to w Gazecie czy w Rzepie przeczytac zeby uwierzyc - ktos go promuje - bo z tego jest kasa - mieszanie tego z polityka byloby ryzykowne bo echo na scenie miedzynarodowej takiego faktu moglobybyc malo przyjemne

pomijam komentarz na temat orientacji seksualnej - to troche ponizej krytyki, zwlaszcza jesli poruszasz (madrze zreszta) inne wazne tematy nie powiniens robic z plciowosci argumentu - to nie te czasy

twoj poziom zamoznosci, posiadane doswiadczenie i wiedza NIE POZWALA ci obrazac innych uzytkownikow forum! zapamietaj to dokladnie - uwagi o dzieciakach i stanie inteligencji zachowaj do wiadomosci prywatnej adresata (choc powineiens ich unikac WOGOLE) lub bedziemy musieli sie pozegnac - nie bede tego tolerowal

co do reprezentowania kraju - na szczescie we francji bardziej znana jest Anna Maria Jopek niz Ich3 - i na dodatek bardzo chwalona - osobiscie nie znioslbym gdyby Ich3 wyznaczalo nasz wizerunek w oczach cudzoziemcow - i uwazam ze dlugo tak jeszcze nie bedzie - niestety nasz wizerunek ksztaltuje co innego - brutalne i prawdziwe stereotypy - Polak to len, lewus, zlodziej i brudas... - jesli beda ocenaic nas po ich3 to moze i lepiej? MW przynajmniej sie myje, ubiera ze (specyficznym - mi sie nei podoba - ale dba o to fachowiec) smakiem i wyczuciem roli, nie jest glupi! - a muza ich3 nie jest wiele gorsza (o ile) od np. niemieckiego romanticpop czy innego szajsu

to tyle przydlugiej odpowiedzi - jesli cos pominalem - przepraszam

na zakonczenie dodam ze mam sporo plyt, muzyka zajmuje sie z milosci i mam dosc specyficzny gust (od king crimson, przez primusa, nine inch nails, toma waitsa, neila yunga, angielski metal, stary rock alt 70, konczac na klasyce (bach moim mistrzem!) szczegolnei baroku, zbieram nagrania mozarta w wykonaniu mistrza hogwooda - wiec o muzyce troche wiem

i NIE LUBIE, NIE ZNOSZE i NIE TOLERUJE w swojej obecnosci muzyki Ich3... (nawet zrzynki z 'a wszystko to bo ciebie kocham' die totten hosen (choc to tez nie oni wymyslili))

pozdrawiam i zachecam do polemiki - moze nie okaze sie 'niegodnym'
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post