Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2015, 07:17   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Zgłupiałem troszkę, bo zaktualizowana lista trochę zmąciła mi obraz - co już masz a czego nie. No i w związku z tym spakowałem w jedno - wszystko oprócz dwóch ostatnich, bo te, jak pamiętam, już miałeś.



Lista się troszkę powiększyła, bo przekopałem kilka swoich archiwów. Nie wszystkie.

Przypuszczam, że wszystko czego szukasz dałoby się wypakować z plików instalacyjnych kolejnych edycji Nero (powszechnie dostępnych w internecie). Tylko to oczywiście wymaga dużo wolnego czasu i porządnego internetu - a ja akurat cierpię na brak ich obu.



Gdybyś chciał ODC, to mam 1.22, 1.44, 1.48, 1.51 i 1.70.

Aha - oczywiście zapomniałem dołożyć cdspeed 99 i dvdspeed 99, ale dołączę, jutro.
Z Nero 6 da się łatwo "wyciągnąć " \z Nero 7 to już zabawa z "cab." na dłuższy czas .Również wiele wersji nie znalazło się w żadnych pakietach.
Dzięki za to co wrzuciłeś \lista zaktualizowana o pozostałe wersje które znalazłeś.


Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Po co wam wszystkie te wersje? Zubożyli którąś starszą w stosunku do najnowszej, czy co?
Będziemy testować na wszystkich i ogłosimy która najlepsza

Tak sobie zbieramy \ a że chyba nie ma możliwości nawet ustalić wszystkich wersji które wyszły to na długo temat będzie żywy\aktualny.

Czasami ludzie szukają starych wersji które dobrze im działały \ jak zauważysz nikt z nas nie testuje wersjami najnowszymi 6\7.....
Również nigdzie nie ma \nie można znaleźć już większości wersji tego programu.... Więc powstał temat zbieraczy starych programów....
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post