Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.04.2015, 17:45   #233
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam problem 3 miesiące temu zainstalowałem na kartę SD RaspBMC, wczoraj chciałem uruchomić Raspberry system zaczął się ładował i na końcu nie połączył się z netem by się aktualizować, choć na pewno połączenie jest aktywne, wyskoczył napis "Sorry I couldn't connect to the update server. Please verify you have a wired connection or properly configured wireless connection and disable any proxy servers on your network.
After you have done this, uplug your Rasberry Pi for 60 seconds before trying again***8221;, więc dałem spokój z tym systemem i zainstalowałem Raspbiana, ale po włożeniu karty do Raspberry i włączeniu zasilania zero reakcji nic się nie uruchamia tv w ogóle go jak by nie wykrywał czyż by się coś spaliło dioda w Rasberry świeci na zielono, podłączyłem drugi Rasberry wersję Pi 2 i to samo tv też nie wykrywa, co się obydwa spaliły?, wejście hdmi w tv działa odwarzacz blu ray podłączony pod to wejście chodzi, to chciałem wrócić do RaspBMC, aby sprawdzić czy coś się wyświetli jak poprzednio, ale się nie daje już instalować potem doczytałem, że system zmienił nazwę na OSMC, ściągnąłem nowy instalator i próbuje instalować na kartę SD, ale to już trwa 11 godzin czy to ma tyle trwać, już całkiem zgłupiałem.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Raspberry PI - Raspbmc-capture_04012015_174045.jpg  
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post