Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.04.2015, 12:07   #11
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,370
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A dlaczego by nie... Ja od pół roku przechodzę GTA:SA - postanowiłem przypomnieć sobie stare tytuły zanim kupię piątkę, a GTA 4 przechodziłem przed dwoma laty, więc jest za świeże

GTA 2 nie byłem już w stanie łyknąc - zbyt archaiczne (choć kiedyś się tego nie zauważało), ale w trójkę mogę grać do dziś i nic mnie w niej nie razi. Tak samo, jak nie rażą mnie komiksy (choć ostatni przeczytałem może z pięć lat temu), mimo, że przecież postacie są wyraźnie rysunkowe

Nawet jeśli to był pierwszokwietniowy żart, to sam pomysł jest dla mnie całkowicie naturalny
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post