Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.04.2015, 10:34   #1
ethar
Herbaciarz^^
 
Data rejestracji: 19.09.2008
Posty: 738
ethar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
PS3 Nietypowe wyłączanie się konsoli

Witam,

mam dość nietypowy problem z wyłączaniem się konsoli. Otóż konsola wyłacza się <Capitan Obvious>. Ale do rzeczy konsola to model Slim 2004A - CFW Habib 4.70. I właśnie konsola nie wyłącza się z powodu temperatury - obroty wiatraka są tak ustawione, że podczas gry w GTA V konsola ma temperatury ok. [CPU: 63°C | RSX: 61°C]. ( Starałem się jej zapewnić dobre chłodzenie )

Kiedy się wyłącza? Można powiedzieć, że podczas stanu IDLE, wcześniej miałem Habib 4.66. I podczas włączonego MM oraz kopiowania plików przez FTP po prostu się wyłączała po ok. 15-20 minutach. Teraz to samo, ale jak od czasu do czasu kliknąłem jakiś przycisk napadzie nie wyłączała się.

Trochę inaczej się zachowywała teraz jak instalowałem patche oraz grę (w sumie się nie dziwię). Także potrafiła się wyłączyć a w dodatku wyświetlać komunikat, że konsola wymaga formatowania. Oczywiście po wciśnięciu PS button i zrestartowaniu konsoli wszystko jak w najlepszej formie. Oczywiście nie ruszałem padem - instalowanie paru giga poprawek potrafiło być czasochłonne.

Podczas gry jak biegam skacze i jem pomarańcze. Takiego problemu nie zauważyłem.(Póki co i całe szczęście).

I najważniejsze wyłączyłem czasowowe wyłączanie konsoli w XMBC oraz MM,
więc jedyne co mi przychodzi do głowy to, że ani jedno albo drugie nie zapisuje tych ustawień - niby są zapisane. Ale może pliki konfiguracji nie mają dostępu bo nie są ustawione na 777. Nie wiem naprawdę nie mam pojęcia co się dzieje
__________________
https://www.facebook.com/CzytelnikPlakalJakKupowal - moja osobista misja.

https://www.facebook.com/ZakonBrowardynow - wytłumaczenie mojego uwielbienia do piwa.

kubacki.deviantart.com
ethar jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online