Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.04.2015, 16:54   #74
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez bykolo Podgląd Wiadomości
Hej!
No więc jest to mapa do nawigacji: Volvo RTI MMM2 - Europe 2014
Cała nawigacja zajmuje 29GB i jest podzielona na cztery płyty A,B,C,D.
Mapę którą udało mi się nagrać jest to partycja D w której znajduje się Polska i zajmuje 5,80GB ale nie w tym rzecz. Interesuje mnie partycja B lub C w której się znajduję mapa Francji i zajmuje ona 7,73 GB.
Ta mapa chyba nie ma żadnych zabezpieczeń bo tak wyczytałem na tym forum.
Możliwe że laptopowe nagrywarki są do bani niż te które się znajdują w PC'tach. Ale się tak zastanawiam dlaczego udało mi się nagrać jedną płytę która działa bez żadnych zastrzeżeń.
Nagrywałem na płytach Verbatim i Omega Freestyle i dodam że na płycie omega mapa działa która jest gorszej jakości.

A oto błąd który wywala program: zdjęcie w załączniku.
Błąd zapisu .....szukaj lepszej nagrywarki \najlepiej takiej która dobrze nagrywa DVD DL (Pioneer\NEC,Plextor)
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post