Dyskusja: Jaki monitor LCD ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.04.2015, 22:53   #1501
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez revolver0 Podgląd Wiadomości
Tzn. to ma być monitora jak ten Samsung, ale od czasu do czasu będzie pełnił role wyświetlacza do konsol, rozdzielczość HD, choć jakby był 1920 na 1200 też fajnie by było.

@grzeniu swoje posty już pokasowałem te nic nie wnoszące do tematu.
1920 x 1200 zdarza się dziś bardzo rzadko, a szkoda. Sam na takiej pracuję i wiem, że te dodatkowe kilka pikseli w pionie potrafi bardzo się przydać.

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Mięczak
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Popieram mietka faja , trzeba kolekcjonowac i sie szczycic a nie uciekac z ogonem pod soba , doslownie i w przenosni , a nawet jak bym chcial to i tak nie wiem jak i to jest piekne a i tak mi edycja nie dziala
Zasadzić wam?
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online