Dyskusja: [FAQ] Stare, ale jare!
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.04.2015, 17:29   #157
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez MT2 Podgląd Wiadomości
Chyba już wiem, co było powodem - nie kontroler, a koniec żywotu Benka. Teraz już nawet nie chce tacki wysunąć, ani silnikiem zakręcić tylko dioda się świeci. Spróbowałem jeszcze scrossflashować firmware na BEGB i tu już chyba całkiem uwaliłem. Po dwóch sekundach pojawił się komunikat o niepowodzeniu

Coś można jeszcze zrobić przed rzuceniem w kosz?

Zatrzymaj na części \mechanikę \obudowę ,pasek\silniki\może OPU ocalało ....wygląda na padnięty chipset\płytę główną....
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post