Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.04.2015, 21:16   #11
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,251
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Dzisiejszy smartfon tak jak Retu pisze, jeśli się go używa jak smartfona,
to bateria cienko piszczy, nawet jeden dzień nie wytrzyma.
Więc skoro smartfon nie potrafi być dobrym smartfonem to takie ekrany jak montują są zbędne.

Czy są już jakieś smartfony z sesownym softem pod/i ekranem eink?
Dla mnie ten ekran co mam jest idealny. 5,3" to sporo, ale dzięki świetnie działającej regulacji jasności w zależności od otoczenia (to pierwszy model, w którym tej funkcji nie wyłączyłem) nie zużywa za wiele prądu. Z kolei na poprzedniej Xperii J z wyświetlaczem 4" podgląd systemu (komputer pracuje w rozdzielczości 1680 x 1050 pikseli) był bardzo męczący. Przeglądanie netu czy redagowanie maili zresztą też.

To w ogóle są planowane smartfony z ekranami e-ink? Ta technologia nie bardzo mi pasuje do specyfiki działania telefonu...

Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
... na korbkę.

Pomimo tego że mam smartfona, to używam go w jak najbardziej tradycyjny sposób - czyli do wykonywania połączeń telefonicznych. Aparat bardzo rzadko, sms jeszcze rzadziej (jeśli chodzi o pisanie, bo dostaję ich sporo). I już.

Bateria ładowana raz w tygodniu.
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Ja tylko sms'y wysyłam na święta z życzeniami
Za to e-maile przychodzą jak oszalałe - smartphone idealnie nadaje się do e-maili
Bardzo podobnie to widzę Dla mnie smartfon nie jest głównym sprzętem - od tego są pecety oraz laptopy - lecz urządzeniem pomocniczym. Jak muszę szybko coś znaleźć w necie, wyszukuję to w google (szczególnie, że guglowe rozpoznawanie mowy działa coraz lepiej i lepiej), ale głównym narzędziem do przeglądania sieci jest i będzie komputer. Esemesów pisać nie lubię; maile odbieram ale jeśli odpisanie wymaga czegoś więcej niż frazy "dziękuję, pozdrawiam", to wiadomość redaguję przy komputerze.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post