Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.04.2015, 18:14   #8
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,272
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Jarson, ja tworząc temat w OT daję wszystkim szansę, jeśli zrobi się piana to trudno...
ja bym był wdzięczny za brak mordobicia i może jednak opinie o kandydatach, których mało znamy...
Ależ ja nie mam nic przeciwko takim tematom w OT. Inna sprawa, że raczej nie wróżę mu długiej tu kariery, gdyż są na tym forum osoby, których emocjonalny stosunek do tematu nie pozwala im na ograniczenie się tylko do udziału w suchej dyskusji lub na powstrzymanie się od pisania.

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Jurek, ogórek, kiełbasa i sznurek.
... i - gdzież by tam - wcale nie Eda między innymi mam tu na myśli
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post