Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.04.2015, 18:44   #11
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Ja nie wiem, czy to nie jest jakiś rodzaj czarnowidztwa, ale mam dziwne wrażenie, że ten temat poleci du cote de chez śmietnik szybciej niż można by było pomyśleć

Oczywiście mogę się mylić i może stać się tak, że rozkwitnie tu rzeczowa, uprzejma dyskusja będąca przykładem poszanowania poglądów innych, wzorem do naśladowania, błyszczącą gwiazdą na ciemnym firnamencie politycznego dyskursu, blaskiem jutrzenki wyłaniającym się na granatowym nocnym niebie niezrozumienia i rozdziału.

Tak że tego... Nawet nie wiem, czy joujoujou da na to szansę, ale nawet jeśli da, to jak myślicie, ile czasu temat będzie pod względami merytorycznym oraz kulturalnym zasługiwał, żeby zostać w tak zacnym dziale jak off topic? Ja obstawiam, że jakieś 2-3 kwadranse
Nie oszukuj się - skończy jak każdy temat - tego typu - czyli w śmietniku
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post