Dyskusja: Grand Theft Auto V
Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.04.2015, 13:55   #154
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,293
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
60 GB przy maksymalnej prędkości powinno się u mnie pobrać w ok. 2 godziny. Instalacja zapewne następuje dopiero po pobraniu całości, w związku z tym trzeba doliczyć kolejną porcję czasu - wychodzi na to, że jednak szybciej jest zainstalować z płyt.

Postanowiłem już sobie - z zakupem czekam przynajmniej do jesieni. Gra jest świetna, ale szkoda wiosny i lata na tracenie czasu przed kompem - a czasu i tak mam niesamowicie mało. Na forum mogę pojawiać się często, bo to mogę zrobić ze służbowego komputera (z telefonu też, ale nie korzystam z tej możliwości), ale mitrężyć czas spędzany w domu na granie to już przy takiej pogodzie byłaby głupota
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post