Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2015, 18:13   #15
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,128
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
BUFFALO
http://allegro.pl/nagrywarka-zewnetr...033885868.html

:-)

Blu-Ray jakoś u mnie się nie przyjął nie wiedzieć czemu

od kilku lat ma (hp BD B DH8B2LH XHDN) klon Lite-ON z zapisem BD-R jak pisałeś kiedyś @czary2mary

miałem Pioneera 209 ale wyciągną nogi po miesiącu oddałem na gwarancje zrobili korektę i oddali kasę

a kusi mnie coś kupić :-)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post