Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.05.2015, 18:33   #92
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,255
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez revolver0 Podgląd Wiadomości
good job xD Metal Gear Solid 3, co jeszcze?
Trochę tego i tamtego

Crash, bo to dla mnie pozycja obowiązkowa przy PS2, Tekken 4, Onimusha: Warlords, kilka NFS, w tym ostatni naprawdę udany - U2, kilka Gitar Hero, raczej dla żony niż dla mnie, aczkolwiek czasem włączę, Snooker Championship 2007...

Zastanawiam się nad kupnem Gran Turismo 4 - nigdy go nie skończyłem, a chciałbym mieć na koncie. Choć biorąc pod uwagę ilość godzin potrzebną do ukończenia...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post