Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.05.2015, 20:48   #53
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
TV podłączony. Cóż mogę napisać, na te kilka chwil zabawy, jestem zadowolony prawie w pełni. Dlaczego prawie ? Ponieważ do jasnej ciasnej, dlaczego nie kupiłem większego 50 cali Toshiba nie produkuje, a 55 to już inna kwota, nie stać mnie.
Obraz moim zdaniem świetny. Czarne jest czarne, białe jest białe, podświetlanie matrycy równomierne (brak ciemnych rogów jak to mają w zwyczaju co poniektóre LG np.) Nie mam wymagań nie wiadomo jakich, ale nie mogę znaleźć w obrazie jakiegoś minusika, no może piłka tenisowa delikatnie jakby "smuży", ale ten efekt widać na każdym LCD z jakim miałem styczność. Poza tym, to marginalna sprawa. Fajnie sprawdza się w mocno nasłonecznionym pokoju, na moim starym LCD bez zasłonięcia rolet trzeba było się przyglądać. Bardzo podoba mi się opcja zmiany jasności podświetlenia matrycy, fajna sprawa.

Dźwięk jak na tak cienki TV zaskakująco dobry. Słychać nawet delikatny bas, tego się nie spodziewałem. Tutaj naprawdę wielkie brawa. Na początku wydawało mi się, że jest za dużo wysokich tonów, znowu efekt starego TV pozostawił ślad. Po kilku minutach się przyzwyczaiłem.

Co do 3D, mam tylko jeden film - Gravitacja => http://www.filmweb.pl/film/Grawitacja-2013-564230

Nie jestem zwolennikiem tego typu oglądania, ale chyba nieco zmienię zdanie. Ten film prezentuje się olśniewająco w 3D. Naprawdę polecam.
Skalowanie 2D/3D w normie, szału ni ma.
Kanały SD wyglądają naprawdę dobrze, co prawda brakuje nieco ostrości, ale za to praktycznie nie widać słabej rozdzielczości. Kolejne brawa.

Nie bawiłem się resztą, jakieś tam opcje smart mnie nie ruszają. Na tym polu Toshiba ma plecy do konkurencji, zwłaszcza do Samsunga i Philipsa.

Wykresy z kalibracji dostałem, szczerze się przyznam, że sporo tego tam, ile to dało - nie wiem. Nie widziałem jak gra ten TV bez kalibracji.

Mam ogromną ochotę kupić coś nieco większego........
__________________
pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez rcobex : 14.05.2015 o godz. 20:51
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post