Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.05.2015, 10:46   #17462
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
@demek ile miesięcznie jeździsz samochodem ?
A ma to jakies znaczenie? Nie wazne ile sie jezdzi bo oczywistym jest, ze wspomniani KRETYNI sa w kazdej grupie uczestnikow ruchu drogowego.


Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
co do kamizelki to fajnie było by nieoświetlonych kretynów widzieć ,to dla mnie wśród rowerzystów problem nr 1 , a nie chodzi mi o żadne ego.
Maja miec oswietlenie a nie kamizelki! Kamizelka gowno daje co juz zostalo udowodnione. Rowerzysci KRETYNI jezdza bez lampek a KRETYNI kierowcy po pijaku zabijaja oswietlonych rowerzystow.


Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
W pracy jeżdżę miedzy dwoma dużymi centrami logistycznymi i uważam że rowerzyści to KRETYNI,
A ja uwazam (i mam do tego pelne prawo), ze wiekszymi KRETYNAMI sa kierowcy bo maja pod soba tone i wiecej blachy a dalej wyprzedzaja na gazete. I jest ich wiecej niz nieoswietlonych batmano-kretynow na rowerach.


Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
jedzie nie raz, nie oświetlony 20km/h w strefach gdzie masa ludzi dojedza do pracy i po 1000 tirów dziennie sie ładuje ,
Ale to w dzien tez ma byc oswietlony? Chyba, ze te 1000 tirow to w nocy jezdzi. Rozgraniczmy wiec dzien od nocy.


Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Przecież jego na rowerze widać z kilometra no nie ? jest tak samo dobrze oświetlony jak każdy samochód
j/w


Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Nie chodzi o to że rowerzysta ma prawo poruszać się po drogach tylko o to że jest bez szans w starciu z samochodem /tirem itp
Czyli rowerzysta ma uwazac a kierowca ma miec w dupie? Zasranym obowiazkiem kierowcy jest uwazac na slabszych uzytkownikow ruchu. Jak ktos tego nie rozumie to niech odda prawko w wydziale komunikacji i przesiadzie sie na komunikacje miejska. Bedzie bezpieczniej na drogach.


Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
to może jak będę jechał na motocyklu to też sobie czerwone omine chodnikiem ?
Ja nie napisalem, ze popieram a zupelnie cos innego. Jakie zagrozenie tym robi i dla kogo?

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Rowerzysta jadący ulica jest uczestnikiem ruchu drogowego ale gdy mu wygodne to nagle smignie chodniczkiem - cwaniactwo ? niech czeka jak każdy na zielone .
Zgadza, jest pelnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Dlaczego wiec wiekszosc kierowcow ma ich w dupie? Olewa ich bezpieczenstwo?
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post