Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.05.2015, 12:26   #17463
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,065
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak, masz racje ,kretynów nie brakuje po stronie kierowców rowerzystów itd co nie zmienia faktu ,
że to rowerzyści powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo bo co rodzinie po rencie jak jakiś rowerzysta zginie pod kołami

sam jestem kretynem drogowym bo zdarzyło mi sie jechać w Chorzowie po katowickiej ponad 180km/h na motocyklu późnym wieczorem


Co do kamizelek to sie mylisz, nie wiem jakie testy robiłeś gdzie wyczytałeś ale osoba w odblaskowej kamizelce jest dużo lepie widoczny i zmusza do zwolnienia i zachowania wiekszego bezpieczenstwa

skoro twierdzisz że rowerzysta mykający przejściem nie stwarza zagrożenia to jakie zagrożenie stwarza w dzień samochód z wyłączonymi światłami

no i jeśli na przejściu rowerzysta najechałby mnie to by dostał łokcia że by się w gliwicach obudził

połowa rowerzystów to nieznający przepisy ruchu i bez wyobraźni kretyni - możesz sobie to dać w podpisie.

dziadki co ledwo z pedału na pedał naciska , tylko czekac kiedy padnie
- Deckard - jest online   Odpowiedz cytując ten post