Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.05.2015, 07:47   #936
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
póki co zostanę przy 112 zobaczymy jak będzie ze skanowaniem DVD+R DL

wiem wiem LightScribe to zapomniana technologia
U mnie zauważyłem że słabo sobie radzą z testowaniem ogólnie DVD(wyniki odbiegają od pozostałych moich testerów trochę )...ale robią testy bezproblemowo..

Nawet w porównaniu do innych moich napędów LS bardzo słabo na nich wychodzi LightScribe....
Do tego LightScribe is dead \Printable i drukarki skutecznie wyparły i zastąpiły tą technologię..
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post