Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.06.2015, 21:54   #23
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zobaczymy za ile pójdzie
Ostatnio oddawałem Pioneer 209 EBK na gwarancję.
No i dziś dzwonią do mnie z Hurtowni, że napęd Pioneer 209 jest już niedostępny oraz nie ma przewidywanej daty dostawy do hurtowni.
Zostałem poinformowany o możliwości wymiany sprzętu na inny z ewentualną dopłatą.
Jutro/pojutrze mam dostać listę dostępnych modeli, ale przez telefon Pan powiedział mi, że Pioneer ogółem ciężko dostępny (jakikolwiek), za to mamy jak najbardziej LG i uwaga... LITE-ON-y.
Miło byłoby jakiegoś litka z gwarancją 2 lata przygarnąć, ale potrzebuję takiego, co by palił M-DISC, więc skłaniam się ku Pioneer BDR-S09XLT (jeszcze też nie wiedzą czy dostępny).
Zatem, skoro 209-tki brak, to albo S09, jeśli nie będzie to IHBS...
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post